O firmie

Galeria Mody Męskiej

Galeria Mody Męskiej istnieje od 1997r.

Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży wizytowej odzieży męskiej. W naszej galerii znajdą Państwo: garnitury, koszule, obuwie oraz dodatki do męskiej garderoby - wszystko to, czego potrzebuje wymagający mężczyzna z klasą, aby podkreślić swój styl i elegancję. Oferujemy wyłącznie odzież i dodatki renomowanych, staranie wyselekcjonowanych firm, takich jak: LAVARD, KASTOR, SEMPRE, GUITTARD, DAREX, CONHPOL, LA CONGA.
Garnitury Przemyśl oferowane przez naszych dostawców są szyte w Polsce, są produktami wysokiej jakości wykonane z odpowiednio dobranych materiałów i dodatków. Nasi dostawcy na każdym etapie produkcji kontrolują swoje wyroby w trosce o to, aby spełniły wszystkie wymagania naszych klientów.

Oferta marki LAVARD to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej, o doskonałej jakości, wspartej wielopokoleniowym doświadczeniem krawieckim.

Garnitury firmy GUITTARD dostosowane są do najnowszych światowych trendów mody, charakteryzuje je wysoka jakość i styl.

Doskonałe garnitury to nasz nie jedyny atut! W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroką gamę koszul, butów, marynarek, spodni oraz dodatków. Wszystkie wyroby oferujemy w szerokiej gamie odcieni, wzorów i rozmiarów.

Oferujemy fachową i profesjonalną obsługę, rzetelne doradztwo, miłą atmosferę i pomoc w doborze odpowiedniej odzieży zgodnej z aktualnymi trendami mody męskiej.

Zapewniamy możliwość dokonania przeróbek:
- skracanie,
- zwężanie,
- wydłużanie.
- w przypadku nietypowych rozmiarów - możliwość uszycia na miarę.

Siedziba naszego sklepu:
Garnitury Przemyśl,
Przemyśl,
ul.Lwowska 36
(na pasażu przy supermarkecie Tesco)

Łatwy dojazd i bezpłatny, zawsze dostępny parking!

Godziny otwarcia:
pon.- sob.: 9.oo - 21.oo
niedziela: 10.oo - 18.oo

Mamy nadzieję, że zakupy jak i zakupione u nas produkty sprawią Państwu radość i pełną satysfakcję!